fbpx

Příprava domu, chaty, nemovitosti, před prodejem je důležitá část realitního obchodu

Na trhu je široká nabídka nemovitostí a je velice důležité, aby právě ta vaše zaujala.
Musí se dbát na její pečlivou přípravu, a mohla tak být představena v co nejlepším světle a získala náskok před konkurencí.

Vaši nemovitost před pořízením fotografické a videoprezentace důkladně a profesionálně připravíme a tím se stane atraktivnější pro větší počet potenciálních klientů a prodala se v co nejkratším čase, za nejvyšší cenu.

Dům či chata, která je profesionálně připravena a následně prezentována, má v mnoha případech o více než 10% vyšší prodejní cenu a kratší dobu prodeje, než nemovitost bez důkladné přípravy.

V případě zájmu pro vás zajistíme Home staging - profesionální úprava interiéru.

U prodeje domu, chaty je nutností kompletní úklid a ev. i vyklizení nemovitosti. Pokud je součástí prodeje domu i zahrada, je nezbytností kompletní úklid a úprava celé zahrady. Jsou-li k nemovitosti obecně pozemky, ale i přiléhající pozemky, je jeich úklid a úprava samozřejmostí, protože první dojem z nemovitosti Vám neudělá interiér, ale právě okolí domu.

 

Při prodeji se mnou, ušetříte nejen čas, ale i peníze!
Získejte až 25.000,-Kč právě na úklid a vyklizení nemovitosti,
drobné řemeslné práce či na úpravu zahrady!
Čtěte zde

Kdo jsem

„Nabízím profesionální realitní služby, které pro mne nekončí prodejem nebo koupí nemovitosti. Díky téměř 30 leté praxi v obchodě a stavebnictví, nabízím svůj pohled a další služby spojené s výstavbou, rekonstrukcí i údržbou nemovitosti a jejich okolí."

Kontakt