fbpx
 
Realitní makléř Zlatko Štěpina | REMAX Magnum
 
  Dělám realitní práci jinak.
Pro mne to není práce, ale služba a pomoc klientům.
Obchod pro mě nekončí prodejem nebo koupí nemovitosti. Tam začíná má práce, které jsem se věnoval přes 20 let.
Poskytuji profesionální realitní služby, ale hlavně pohled a názor „stavaře.
Srdcem a zkušenostmi.
 
Poskytuji profesionální realitní službu, ale také pomoc a řešení v dalších oblastech spojených s úpravou, rekonstrukcí a údržbou nemovitosti, úspor energií a TZB, dodávky pro interiér i exteriér /např. komplexní zahradnické služby nebo návrhy a realizace interiérů/.

Inženýrskou činnost nebo stavební dozor investora. Poradenství a dodávky materiálu, stavebních prací i řemesel.
Dlouhodobě spolupracuji s kuchyňským a podlahovým studiem, předním dodavatel interiérových dveří či výrobcem nábytku na zakázku.
 
 
 
 
 PRAXE
Jsem člověk s 30 letou praxí v obchodě a marketingu, a to především ve stavebnictví. Od pozice obchodního zástupce až po více jak 15 leté zkušenosti na mnažerských postech

10 let manažer zásobování a logistiky ve stavební a developerské společnosti,
8 let zmocněnec pro jakost a interní auditor pro ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001 - stavební a developerská společnost
4 roky produktový manažer -  velkoobchodě se stavebním materiálem,
7 let obchodní činnost a realizace výplní stavebníh otvorů (dveře, okna), zateplovacích a sanačních systémů, podlah a PSV.

Ve stavební společnosti jsem zaváděl a udržoval systémy řízení jakosti ISO 9001,ISO 14001 – EMS – ochrana životního prostředí i ISO/OHSAS 18001 – bezpečnost práce.
Pravidelné kontroly stavebních zakázek z hlediska dodržování platné legislativy ČR, technologických předpisů a norem, spotřeby materiál a vlivu na životní prostředí, jak u vlastních dodávek, tak i u subdodavatelů a řemeslníků.
 
zlatko plachta final text transparent

 

Kdo jsem

„Nabízím profesionální realitní služby, které pro mne nekončí prodejem nebo koupí nemovitosti. Díky téměř 30 leté praxi v obchodě a stavebnictví, nabízím svůj pohled a další služby spojené s výstavbou, rekonstrukcí i údržbou nemovitosti a jejich okolí."

Kontakt